Goodtime Serwer

Oficjalne forum serwera goodtime

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-08-14 23:10:33

Heryos
Użytkownik
Dołączył: 2018-08-13
Liczba postów: 2
WindowsOpera 54.0.2952.71

Czlonkowie Administracji

Witajcie drodzy gracze serwera goodtime.


Dzis opowiem wam o czlonkach Administracji!


Zacznijmy od HeadAdmina.


Lifer - Jest to madry a zarazem dobry wlasciciel serwera. Zawsze jest gotowy aby pomoc innym, jego nick w minecraft to kacperik994. Co z tego wnioskuje ze ma na imie kacper [dblpt]P. Zachecam do zapoznania sie z uzytkownikiem dla bonusow [dblpt]D


Kolejna osoba a zarazem administratorem jest Cerise .


Nie wiem o niej zbyt wiele jednak powiem to co wiem. Cerise jest moja szefowa wiec w sumie jestem sluga. Nie mam informacji o jej wieku oraz mieniu  wiem ze oplaca sie zaprzyjaznic z tym osobnikiem poniewaz jest spoko [dblpt]p


Kolejna osoba jest Crystal. Jest ona AmissMC oraz mloda bizneswomenka. Jest bardzo pomocna i fajna osoba. Pamietajcie jest wolna wiec nie czekajcie dlugo hahah [dblpt]D. Nie wiem ile ma lat wiem za to ze jej nick w Minecraft to SlodziutkaloPLL


Valeria jest ona zona ezarela z gry Eldarya. Jest ona spoko osoba mozna sie z nia zaprzyjaznic. Jej nick w minecraft to Morelowa wiktoria. Z jej nicku wnioskuje ze ma na imie wiktoria a wiek pozostaje dla mnie nieznany. Pamietaj żeby jej nie podrywać bo ezarel cie stłucze! Na serwerze ma range Admin


Im,Funny jest ona Administratorka serwera jej nick w minecraft to Sixet. Z moich informacji ma na imie Dominika Jednak informacji o wieku nie mam. Warto zaprzyjaznic sie z tym użytkownikiem żeby miec szacunek! Jest ona dziewczyna HeadAdmina dla tego polecam może załapiecie się na jakies bonusy!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ligatyperow - l2-dis-cp - liferpg - przeprowadzkiwarszawa - forummotoryzacyjnee